Kammivabriku klubi

Kammivabriku klubi oli tuntud spordisaal, peo- ja kontserdikoht, tehase töötajate laste huviringide koht. 1975 – 1985 aastal tegutses hoones Tartu Plastmasstoodete Katsetehase kohvik-klubi Vikero.

Kammivabriku klubiruumid mahutavad kuni 380 inimest. Kammivabriku klubis on võimalik rentida kogu maja kui ka suurt ja väikest saali eraldi. Suur saal, mis asub hoone ülemisel korrusel, on saanud oma nime Kammivabriku segakoorilt Kannel -  esineti nii Vanemuises kui ka oma Kammivabriku klubihoones. Kannel on avar saal kõrge lae ja lavaga, mis mahutab teatristiilis kuni 280 inimest.

Kammivabriku klubi väiksem saal asub klubi esimesel korrusel. Ruum on oma nime saanud kunagisest kohvik-klubist Vikero, mis leidis aset hoones aastatel 1975-1985. Vikero saal mahutab kuni 100 inimest ning ruumis on väike kööginurk, kus on võimalik teha kohvi, teed ning valmistada kergemaid toite. Kammivabriku klubihoones on mitu erinevat lisaruumi, mida on võimalik kasutada ürituse abiruumidena.

Kammivabriku klubi külaliste toitlustuse eest kannab hoolt Dorpat restoran, kliendid saavad teha valiku olemasolevate menüüst, erisoovide korral koostab peakokk teie vajadustest lähtuva menüü.

Soovin rentida

Asukoht

Kammivabriku klubi Teguri 26, Tartu

Kammivabriku klubi

Klubihoone mahutab kuni 380 inimest

Kannel saal

Kõrgete lagedega saal
mahutab kuni  280 inimest

Vikero saal

1. korruse saal mahutab
kuni 100 inimest