Kammivabriku klubi

Kammivabriku klubi oli tuntud spordisaal, peo- ja kontserdikoht ning tehase töötajate laste huviringide koht. 1975 – 1985 aastal tegutses hoones Tartu Plastmasstoodete Katsetehase kohvik-klubi Vikero.

Kammivabriku klubiruumid mahutavad kuni 350 inimest. Kammivabriku klubis on võimalik rentida nii kogu maja kui ka suurt ja väikest saali eraldi. Suur saal, mis asub hoone ülemisel korrusel, on saanud oma nime Kammivabriku segakoorilt Kannel -  esineti nii Vanemuises kui ka oma Kammivabriku klubihoones. Kannel on avar saal kõrge lae ja lavaga, mis mahutab teatristiilis kuni 280 inimest. Kanneli saalis on olemas ka tehniline valmidus seminarideks ehk kvaliteetne projektor, suur ekraan ning helisüsteem. 

Kammivabriku klubi väiksem saal asub klubi esimesel korrusel. Ruum on oma nime saanud kunagisest kohvik-klubist Vikero, mis tegutses hoones aastatel 1975-1985. Vikero saal mahutab kuni 100 inimest ning ruumis on väike kööginurk, kus on võimalik teha kohvi, teed ning valmistada kergemaid toite. Kammivabriku klubihoones on mitu erinevat lisaruumi, mida on võimalik kasutada ürituse abiruumidena.

Kammivabriku klubi külaliste toitlustuse eest kannab hoolt Dorpat restoran.

Soovin rentida

Asukoht

Teguri 26, Tartu

Kammivabriku klubi

Klubihoone mahutab kuni 350 inimest

Kannel saal

Kõrgete lagedega saal
mahutab kuni  280 inimest
seminaritehnika
WiFi

Vikero saal

Esimese korruse saal
mahutab kuni 100 inimest